wtorek, 29 sierpnia 2017

[ZAPOWIEDŹ WYDAWNICZA] „Ósmy cud świata” Magdalena Witkiewicz

Cześć kochani !

Dzisiaj przychodzę do Was z pewną książką, która już wkrótce pojawi się w sprzedaży nakładem wydawnictwa Filia.

Chodzi oczywiście o najnowszą książkę Magdaleny Witkiewicz - bestsellerowej autorki m.in "Pensjonatu Marzeń" czy  "Czereśnie zawsze muszą być dwie".

„Ósmy cud świata” to opowieść o singielce poszukującej najważniejszych wartości w życiu. W tle Wietnam z malowniczą zatoką Ha Long i tętniącym życiem Hanoi.

  !!! PREMIERA 13. WRZESIEŃ 2017 !!!
Bohaterka powieści Anna - singielka, odnosi sukcesy, żyje wygodnie i bez zobowiązań, ale cały czas nie czuje się spełniona. Wszystko zmienia się, gdy pod wpływem towarzyszących jej emocji postanawia wyjechać do Wietnamu. To co tam ją spotka już na zawsze pozostawi ślad. Czy jej decyzje mogą zaważyć na losach innych ludzi? Czy szczęście, którym się cieszy rozsypie się nagle jak domek z kart? Anna przeżywa wietnamską przygodę i odkrywa swój własny ósmy cud świata.

Po tych kilku zdaniach mam ogromną ochotę przeczytać "Ósmy cud świata". Sama uwielbiam podróże, jako dziecko byłam kilkukrotnie we Włoszech, w Holandii, we Francji, a nawet w Portugalii. Rodzice wpoili mi, że podróże kształcą, bo dzięki temu poznajemy inne kultury.

Tymczasem kilka słów o pani Magdalenie - autorce "Ósmego cudu świata"

Magdalena Witkiewicz bestsellerowa polska autorka, absolwentka Uniwersytetu
Gdańskiego i studiów MBA. Z zawodu analityk marketingowy, specjalista od modeli ekonometrycznych, z pasji pisarka. Uwielbiana przez kobiety, od lat wzrusza  motywuje swoje czytelniczki, nie tylko w Polsce, ale również za granicą.
Jej książki czytają Wietnamki, Litwinki i Amerykanki. W swych powieściach porusza trudne tematy
samotności, poszukiwania sensu życia, dokonywania często niełatwych wyborów, miłości.
Nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń, opowiada o poważnych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. Dla dzieci i dla dorosłych.
A czasami tylko dla dorosłych.

Jej najnowsza książka „Ósmy cud świata” jest inspirowana podróżą autorki do Wietnamu, gdzie  w 2014r. Magdalena Witkiewicz reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Literatury Europejskiej w Hanoi.

PREMIERA 13. WRZEŚNIA 2017 ! 

Zainteresowani tą pozycją ?  Ja bardzo i chociaż miałabym ją położyć po przeczytaniu gdzieś w otchłani regał to na pewno ją kupię !
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.