piątek, 29 grudnia 2017

Profilaktyka i plany na 2018

Dzień dobry w piątkowy poranek. Jak mija wam końcówka roku? U mnie to głównie porządkowanie spraw i planowanie stycznia 2018.
Dzisiaj zrobiłam sobie podstawowe badania krwi. Postawiłam na sprawdzone miejsce - Śląskie Laboratorium Analityczne w Katowicach, na ulicy Żelaznej 1. Z Tysiąclecia mam łatwy dojazd, autobus staje niemal pod budynkiem, w którym mieści się pracownia.

Ze względu na niedoczynność tarczycy robię badania regularnie raz na kwartał, a obecna końcówka roku jest idealna na taką diagnostykę. Weszłam do budynku, pobiegłam na pierwsze piętro i zaraz przy wejściu pobrałam odpowiedni numerek z literką A. Przede mną były dwie, może trzy osoby.

Pamiętam kiedyś jak robiłam badania to była kolejka do rejestracji, ludzie przekrzykiwali się w stylu <<pan tu nie stał>> albo <<byłem pierwszy, tam jest kolejka>>. Teraz kulturalnie, bez konieczności pilnowania swojego miejsca.

Panie pobierające krew są bardzo kompetentne, bez problemu robią co do ich obowiązków należy i po 5 minutach jestem już "wolna".

Obecnie siedzę w Galerii Katowickiej i pracuję nad "Szukaj mnie", a właściwie piszę dla Was tego posta.

Wiem, że rok 2018 będzie rokiem próby - w maju na rynku pojawią się Lawendowe Nuty, będę próbować wydać także "5 mil do szczęścia", no i skończyć chcę "Szukaj mnie". Warszawskie targi książki, potem pewnie Katowickie :) Będzie intensywnie, ale tego obecnie potrzebuję :)

Jakie są wasze plany na 2018 r ?

Trzymajcie się ciepło,

R.

1 komentarz :

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.