środa, 6 grudnia 2017

Święty Mikołaj...

Dzień dobry kochani w ten wyjątkowy poranek. Czy znalazłyście już coś w swoim bucie?

Ja znalazłam kilka banknotów dla mnie i dwa tajemnicze pudełka.

Widzicie dwie paczuszki na zdjęciu? Tak, to są podarunki książkowe. Mikołaj wybrał dla Was 6 pozycji ze swojej biblioteczki i poprosił swojego Aniołka by je rozdzielił i pięknie zapakował.
Sama nie wiem co tam się znajduje, więc oddaje je w wasze ręce.

Święty Mikołaj daje, ale w zamian chce wasze wspomnienia ze spotkań z nim, zwłaszcza wtedy, gdy byliście mali, bo wiecie Mikołaj tyle  dzieci odwiedza, że już nie bardzo pamięta wasze przygody.

Na zgłoszenia czekamy do 06.12.2017 do godziny 23:59.

Do jednego z blogerów trafi paczuszka z białą wstążką.
Do jednego z facebookowiczów trafi paczuszka z różową wstążką.

Trzymajcie się ciepło :)

3 komentarze :

  1. Oooj, do mnie zawsze przychodził ten najstraszniejszy Mikołaj, z wielkim nosem i przekrwioną od mrozu twarzą. Już na wejściu wyglądał strasznie i dlatego zawsze bałam się mu otwierać drzwi. Co z tego, że miał ze sobą gigantyczny worek z prezentami! Nawet one nie były w stanie mnie zmotywować do wyjścia spod stołu :) Do tego te ciągłe wypytywanie ... A czy byłam grzeczna, A za co nie powinnam dostać prezentu ... Strasznie zabiegany musiał być ten Mikołaj, skoro o tym nie wiedział :) Dlatego... Święty Mikołaju, chciałabym Cię prosić, żebyś na przyszłość przychodził do mnie z przyjaznym uśmiechem i mniej przerażającą twarzą czy głosem :)

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.