piątek, 30 marca 2018

BlogBookMeeting ed.4- La isla del Chocolate - Sosnowiec, Targowa 10

Dzień dobry kochani w piątkowy wieczór.
Jak Wam mija tydzień? U mnie pracowicie, bo w końcu zabrałam się zapisanie kolejnej książki.

Tym razem przychodzę jednak z relacją  z BlogBookMeeting edycja 4.  Organizacją zajęły się standardowo - Kasia z poligon-domowy i Paula z Yakie- Fayne

Impreza odbyła się 17.03. w  "La Isla Del Chocolate" fb , które mieści się w Sosnowcu, przy ulicy Targowej 10


Przyznam się Wam, że samo miejsce mnie zauroczyło. Ten klimat, atmosfera i te czekoladki, które zostały nam podane odczarowały kiepską tego dnia pogodę. O kawie i lodach mogłabym napisać elaborat, ale były cudowne i smakowały wybornie.









Teraz jednak co do samego spotkania -  pierwszym autorem, który przybył na nasze blogerskie spotkanie była Justyna Chrobak, która dosłownie dwa dni później ( dosłownie 19.03 ) miała premierę swojej książki pt. Córka lasu, która została wydana nakładem Wydawnictwa Kufer.

Pani Justyna opowiadała nad jak zaczęła się jej przygoda z pisanie, o wydanej kilka lat temu książce pt. "Zapach miłości", o tym w jakich okolicznościach została wydana "Córka lasu"
 i jaki ma związek z Wydawnictwem Kufer.
Pani Justyna okazała się być bardzo ciepłą osobą i zdradziła nam kilka historii ze swojego życia. To był wspaniały czas.









Po pierwszym spotkaniu zamówiłam trochę słodkości - ciastko śmietankowo-malinowe z bezą i latte, które idealnie komponowały się i sprawiały, że było przyjemnie słodko. 






















 Drugą osobą był p. Thomas Arnold - z wykształcenia farmaceuta, który do niedawna pracował w zawodzie. Przyznam się, że ja tego autora nie znałam, ale  wolnej chwili na pewno zapoznam się z twórczością.

Pan Thomas opowiadał między innymi jaki wpływ na wydanie książki miała jego żona, jak nawiązał współpracę z wydawnictwem Vectra i wiele ciekawych historii, których z przyjemnością się słuchało.














Ostatnie spotkanie to duet autorski Paulina Płatkowska i Agnieszka Jeż. Obie panie na co dzień pracują w Wydawnictwie, więc temat wydawania książek nie jest im obcy. Opowiadały z radością o kulisach powstawania książek, o dalszych planach. Było naprawdę bardzo sympatycznie, mogłabym obu autorek słuchać bez końca i czekam na ich kolejną książkę.

Niestety czas gonił nieubłaganie i każdy musiał wracać do swoich zajęć.  Strasznie mi było przykro opuszczać to wspaniałe miejsce, bo  takiej atmosfery jak na BlogBookMeeting to ze świecą szukać.

Z niecierpliwością oczekuję na kolejną edycję .

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.